Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

Anketler

Beğendiğiniz Belediye
 

''Mahalle net'' hayata geçiyor

Antalya'daki mahalle muhtarları kurumsal bir kimlik kazanıyor. Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi'nin ortak çabaları sonucu hayata geçirilecek olan ''mahalle net'' projesi için ilk adım atıldı. Mahalle muhtarlarıyla biraraya gelen Başkan menderes türel proje hakkında bilgi verdi. Muhtarlıklara Büyükşehir belediyesi'nin katkılarıyla ılanacak bilgisayarlar MERNİS programına bağlanacak böylece bürokrasi ve evrak işlemleri azalacak ve vatandaşların işlemleri daha hızlı gerçekleşecek.

Devamını oku...
 
Toplayıcılar kentin güzelliğini bozuyor
Antalya Muhtarlar Derneği üyeleri, Vali Aladdin Yüksel'i ziyaret ederek, sorumlu oldukları mahallelerindeki sıkıntıları aktardı. Muhtarlar, vatandaşların en çok kağıt toplayıcılarından rahatsız olduklarını söyledi.
Devamını oku...
 
Antalya'da e-muhtarlık dönemi
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Mahalle-Net Projesi'ni muhtarlara tanıttı. Türel, ' Bundan sonra her muhtar kayıtlarını bilgisayar ortamında tutacak ve MERNİS programı üzerinde çalışmalarını sürdürecek" dedi
Devamını oku...
 
Kepez Belediye Başkanı Öner'e Ziyaret
Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Erdal öner makamında ziyaret ederek, bir süre sohbet ettiler.
Devamını oku...
 
Muhtarlar Futbol Turnuvası Sona Erdi
Antalya Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen 2’inci Muhtarlar Master Futbol Turnuvası Göynük’te bulunan Le Chateu De Prestige Spa ve Thalasso Otel’de gerçekleştirildi.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 7 - 12 Toplam: 20