Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

Anketler

Beğendiğiniz Belediye
 

Buradasınız: Anasayfa
Muhtarlar Futbol Turnuvası Sona Erdi Yazdır E-posta
Antalya Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen 2’inci Muhtarlar Master Futbol Turnuvası Göynük’te bulunan Le Chateu De Prestige Spa ve Thalasso Otel’de gerçekleştirildi. Antalya Muhtarlar Derneği tarafından bu yıl ikincisi organize edilen Muhtarlar Master Futbol Turnuvası, Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde bulunan Le Chateu De Prestige Spa ve Thalasso düzenlendi. İki gün süren ve oldukça çekişmeli geçen karşılaşmaların ardından birincilik kupasını Afyonlu muhtarlar aldı

Antalya Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen 2’inci Muhtarlar Master Futbol Turnuvası Göynük’te bulunan Le Chateu De Prestige Spa ve Thalasso Otel’de gerçekleştirildi.
Turnuvaya Uşak, Afyon, Akhisar ve Antalyalı muhtarların oluşturduğu futbol takımları katıldı. Kemer Kaymakamı Seddar Yavuz’un da izlediği karşılaşmalar iki gün sürdü.
İlk gün karşılaşmalar sonunda Uşak’a 6-2 yenilen Antalya ile Afyon’a 4-1 yenilen Akhisar’ın arasında 3’üncülük ve 4’üncülük maçları yapıldı. Akhisar’ı 4-2 yenen Antalyalı muhtarlar, turnuvanın 3’üncüsü oldu.
Oldukça gergin anların yaşandığı final müsabakasında Afyon’la Uşak 0-0 berabere kaldı. Son derece sert geçen karşılaşma sırasında maçın hakemi Kadir Sarı’ya itiraz eden Afyon’un teknik direktörü Savaş Elçin kırmızı kartla saha dışına atılınca ortam gerildi. Hakem Sarı’nın kartlarını alıp yere atan Savaş Elçin’i muhtarlar sakinleştirerek saha dışına çıkarırken, olaya müdahale eden Kemer Kaymakamı Seddar Yavuz’un gerilen havayı yumuşattı.
Karşılaşma sonunda yenişemeyen iki takım arasında penaltı atışlarına geçildi. Penaltılar sonunda Afyon, Uşak’ı 5-4 yenerek birincilik kupasının sahibi oldu.
Karşılaşmanın ardından birinci olan Afyon muhtarlarına kupasını Kemer Kaymakamı Seddar Yavuz, İkinci olan Uşak Muhtarlarına kupasını Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, üçüncü olan Antalya’ya ise kupasını Otel’in Genel Müdürü Ömer Özkul verdi.
Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Muhatlar arası dayanışmayı sağlamak ve birlik beraberlik ortamı yaratmak için düzenledikleri futbol turnuvalarının devamının geleceğini söyledi.
 
< Önceki