Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

Anketler

Beğendiğiniz Belediye
 

Buradasınız: Anasayfa arrow Yönetim Kurulu
Antalya Muhtarlar Derneğinin Kuruluşu ve Muhtarlarımıza Vermiş Olduğumuz Hizmetler. Yazdır E-posta

 

Antalya Muhtarlarımız ve Antalya Halkının devamlı hizmetinde olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Derneğimiz Türkiye çapında en aktif çalışan dernek olduğunu iddaa etmekten de hiç çekinmeden söyleyebilirim. Çünkü Antalya Muhtarlar Derneğimiz Türkiye genelinde organize edilen Avrupa Birliği yerel yönetimler panelinin 3 adet akdeniz toplantılarına dernek olarak katılmış ayrıca son final paneli Bakanlık ve Mahalli idareler düzeyinde yapılan toplantıya Ülkemizdeki tüm muhtarlıklardan 30 adet muhtar çağırılırken Antalya Muhtarlar Derneğimizden 4 adet muhtarımız çağrılmışve bahsettiğim panel toplantılarında katkı koyar konumda olmuştur. Bu dernek bünyesinden şu anda Antalya Ziraat Odası, Antalya Muhtarlar Kooperatifi, Akdeniz Muhtarlar Kooperatifi, Damızlık Sığır Yetiştiricileri birliği ve bu kurumların ve kooperatiflerin başında yönetimde muhtarlarımız bulunmaktadır.

Ayrıca aktif olarak çalışan tüm odalar dernek bünyesinde bulunan muhtarlarımız yönetimlerde bulunmaktadır.

Antalya yerel gündem kent konseyinin kuruluş aşaması dahil her grubunda Muhtarlarımız görev alıp katkı koymaktadır. Antalya Muhtarlar Derneği olarak tüm Türkiye Muhtarlarının özlük hakların gündeme taşımak için defalarca Ankara'ya gidildiği o günün Başbakanı, Cumhurbaşkanı, Mahalli İdareler Müdürlüğü olmak üzere Ankara'ya 80 Muhtarımız ve yönetimle birlikte gidildiği yazılı olarak yazılı olarak bu camianın yasal olarak temsilcisi yoktur. Bunu üzüntüyle dile getirmektedir. Antalya Muhtarlar olarak derneğimizi bu camianın iyi ve kötü günlerde hep yanında olmuştur. Derneğimiz yönetimi başkan dahil olmakla beraber 9 kişiden oluşmaktadır.

Yazıma son vermeden önce azda olsa dernek başkanı olarak ben Nazif ALP olarak Muhtar olmadan önce çiftçilikle uğraş veriyordum. Çiftçiliğim halen devam etmektedir. Muhtarlık bana çok şey kazandırdı, bundan gururla söz etmeden geçemeyeceğim. Bu camia bana parayla pulla verilmeyecek yüce bir görev vermiştir. Antalya Muhtarlar Derneği başkanlığının yanında, Tarım Kredi Bölge Temsilciliği ve buna benzer daha birçok sivil toplum örgütleri görevinde bulunmaktayım. Bu görevlere layık olmaya çalışacağım, hiçbir zaman arkamı dönmeyeceğimi, bana verecekleri her görevi layıkıyla yapacağımı kendime bir borç olarak görmekteyim. Halen Antalya Merkez Murat Paşa bölgesinde Topçular Mahallesi muhtarlık görevime 25 yıldır aralıksız devam etmekte olduğumu sizlerle paylaşmak istediğimi ifade eder saygılarımı sunarım.

 Nazif ALP

Yönetim Kurulu Bşk.

 
< Önceki