Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

Anketler

Beğendiğiniz Belediye
 

Buradasınız: Anasayfa arrow Muhtarlarımız arrow Muratpaşa İlçe Muhtarları arrow Topçular Mahallesi Muhtarlığı
Topçular Mahallesi Muhtarlığı Yazdır E-posta

Topçular Mahallesi Muhtarlığı

Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı

ADI SOYADI  NAZİF ALP  
DOĞUM TARİHİ  01.11.1956
DOĞUM YERİ  KOYUNLAR
MUHTARLIK TELEFONU  3215294
EV TELEFONU  3215294
GSM TELEFONU  0533.5622444
MUHTARLIK ADRESİ  TOPCULAR MAH.ASPENDOS BULVARI NO:137 ANTALYA
E-POSTA ADRESİ  
ÖZGEÇMİŞİ

01.01.1956 ANTALYA DOĞUMLU ÇİFÇİ BİR AİLENİN YEDİ ÇOCUĞUNDAN BİRİ OLUP İKİ ÇOCUK BABASIYIM ÇİFTÇİLİK YAPMAKTAYIM. 25 YILDIR KESİNTİSİZ TOPCULAR MAHALLE MUHTARLIĞINI SÜRDÜRMEKTEYİM.

MAHALLEM ASPENDOS BULVARI GAZİ BULVARI KAHRAMANLAR CADDESİ SINIRLARI İÇERİSİNDE OLUP MAHALLEMDE BİR ADET İLKÖĞRETİM OKULU, HACI OSMAN ALP CAMİ, ÜÇÜNCÜ PİYADE ER EĞİTİM TUGAYI VE BULVARLARIN ÜZERİNDE TURİZME AİT İŞ MERKEZLERİ BULUNMAKTADIR. AYNI ZAMANDA ANTBİRLİK MURATPAŞA BELEDİYESİ ÇEVRE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İKİ ADET AKARYAKIT İSTASYONU BULUNMAKTADIR. MAHALLEMİN İÇ SOKAKLARINDA HALEN ÇİFTÇİLİK YAPILMAKTADIR. MUHTARLIĞIN BANA GETİRİSİ MADDİ OLARAK DEGİLSEDE ŞU ANDA ANTALYA MUHTARLAR DERNEK BAŞKANLĞI, ANTALYA MERMEZ ZİRAAT ODASI YÖNETİM KURULU MUHASİP ÜYELİĞİ, ANTALYA KIZILAY DERNEĞİNDE, ANTALYA VALİLİĞİ İL İNSAN HAKLARINDA, ANTALYA MUHTARLAR KOOPERATİFİNDE İKİNCİ BAŞKANLIĞI, MURATPAŞA ESNAF KEFALET KOOPERATİFİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, ANTALYA KENT KONSEYİNDE SPOR GRUBU, TARIM TOPRAKLARI GRUBU VE DAHA BUNA BENZER KOMİSYONLARDA GÖREV YAPMAKTAYIM. İŞTE MUHTARLIĞIN NAZİF ALP'E VERMİŞ OLDUĞU PARA VE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMİYECEK KADAR VERİLEN EN BÜYÜK KREDİ BUNLAR.

BUNLARINLARI BİLİNCİNDE OLUP, TÜM ANTALYA HALKINA, MAHALLEMDEKİ SEÇMENİME, ANTALYANIN TÜM MUHTARLARINA, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZA VE ALT KADEME BELEDİYE BAŞKANLARINA, ANTALYAMIZIN VE BİZ MUHTARLARIMIZIN MÜLKİ AMİRİ SAYIN VALİMİZE SAYGILARIMLA DER SÖZLERİME SON VERİRKEN İŞTE BU KUTSAL GÖREV OLAN MUHTARLIK NAZİF ALP'İ NERDEN NEREYE GETİRMİŞTİR. DER TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.

 
< Önceki   Sonraki >